AKTUALITY

Partnerství 2024

Spolupráce a partnerství v roce 2024

Spolupráce s našimi partnery i společensky odpovědné aktivity společnosti plánujeme a realizujeme kontinuálně a dlouhodobě. Navázaná partnerství rádi dále rozvíjíme a spojujeme s teambuildingy a benefity pro naše zaměstnance. Přinášíme výběr aktivit pro rok 2024.

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2022

Do roku 2024 jsme vykročili pravou nohou a s úsměvem. V závěru roku 2023 proběhlo slavnostní vyhlášení 7. ročníku Ceny hejtmana Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost za aktivity a činnosti v roce 2022, a to v zajímavých a krásných prostorách Fotbalového klubu Teplice. V kategorii podnikatelských subjektů do 250 zaměstnanců jsme se již podruhé umístili na 2. místě a máme z toho opravdu velkou radost.

Jsme partnery 3. VESLAŘSKÉHO PLÁŽOVÉHO SPRINTU

Na jezeře Most se již tuto neděli 3. září pojede 3. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT, pořádaný pod záštitou primátora statutárního města Mostu. Spolu se statutárním městem Most a dalšími partnery se řadíme mezi hrdé podporovatele Beach Sprintu 2023 na jezeře Most a na nedělní veslařskou podívanou se už teď těšíme.

Náš nový Černý anděl – Karin Řezáčová

Do Černých andělů přestoupila česká reprezentantka Karin Řezáčová, která do mostecké branky zamířila z DHC Plzeň. Karin s DHK Baník Most podepsala kontrakt do roku 2026. Karin je od nadcházející sezóny „naše hráčka“, takže ji vítáme u Černých andělů a fandíme jí stejně jako doteď Dominice Müllnerové, která od profesionální dráhy v házené čerstvě upustila. Dominice děkujeme za všechny super výkony a přejeme jí hodně štěstí!

MoU mezi IBG Česko s.r.o. a SMS InfoComm (Czech) s.r.o. (Wistron Group)

IBG Česko s.r.o. a taiwanská společnost SMS InfoComm (Czech) s.r.o. (součást Wistron Group) v pondělí 27. března 2023 v Taipei podepsaly „Memorandum of Understanding“. Memorandum se týká spolupráce na několika projektech včetně akcelerace projektu vývoje a následné výstavby recyklační linky na recyklaci lithiových baterií, na kterém participujeme. Dokonce by mohlo vzniknout centrum recyklace lithiových baterií, to znamená recyklace až na úroveň zájmových kovů.

Česko-německý vodíkový večer

Podtitul: Kdy se naše ambice setkají s realitou?

Zúčastníme se večerní panelové diskuze na Německém velvyslanectví. Mezi zahraničními řečníky vystoupí například Felix Christian Matthes, člen Německé národní vodíkové rady. Za tuzemské řečníky přednese svůj příspěvek mimo jiné Petr Mervart, zmocněnec pro vodíkové technologie z Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.