02.01.2024

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2022

Do roku 2024 jsme vykročili pravou nohou a s úsměvem. V závěru roku 2023 proběhlo slavnostní vyhlášení 7. ročníku Ceny hejtmana Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost za aktivity a činnosti v roce 2022, a to v zajímavých a krásných prostorách Fotbalového klubu Teplice. V kategorii podnikatelských subjektů do 250 zaměstnanců jsme se již podruhé umístili na 2. místě a máme z toho opravdu velkou radost. Ocenění nám ukazuje, že kroky, které jsme v posledních letech podnikli ke zvýšení spokojenosti a angažovanosti našich zaměstnanců, byly správné a že se má naše společnost dále rozvíjet tímto směrem. Naše poděkování patří našim zaměstnancům a spolupracovníkům, na kterých naše společnost stojí a bez kterých bychom teď nebyli tam, kde jsme.

Jako vedení společnosti se v posledních letech více než kdy jindy zaměřujeme na péči o naše zaměstnance a na prohloubení spolupráce v týmech i napříč celou společností.

Společně s našimi zaměstnanci dlouhodobě prosazujeme společensky odpovědné aktivity, podporujeme vzdělávání v našem regionu a dbáme na ochranu životního prostředí i na dlouhodobý přínos pro kvalitu života obyvatel v okolí každého projektu, na kterém participujeme.

Příprava podkladů pro účast v Ceně hejtmana za společenskou odpovědnost nám přinesla milé ohlédnutí za rokem 2022 a současně i připomenutí, že to, co děláme, má smysl. A v náročných časech možná víc než kdy jindy. Děkujeme.

S úctou a poděkováním všem našim zaměstnancům a spolupracovníkům

Ing. Vladimír Zemánek & Ing. Tomáš Krenc – jednatelé společnosti CHEMINVEST s.r.o.