25.01.2024

Spolupráce a partnerství v roce 2024

Spolupráce s našimi partnery i společensky odpovědné aktivity společnosti plánujeme a realizujeme kontinuálně a dlouhodobě. Navázaná partnerství rádi dále rozvíjíme a spojujeme s teambuildingy a benefity pro naše zaměstnance. Přinášíme výběr aktivit pro rok 2024.

HC VERVA Litvínov

Naše spolupráce s klubem HC VERVA Litvínov trvá řadu let, už se považujeme za skalní fanoušky. Navíc jsme prakticky sousedé. Naši zaměstnanci mají k dispozici volné vstupenky na zápasy a chodí pravidelně fandit.

DHK Baník Most

Sport máme v krvi a rádi fandíme zejména místním sportovním klubům, proto dlouhodobě podporujeme Černé anděly (dámský házenkářský klub z Mostu).

V posledních letech jsme sponzorovali brankářku Dominiku Píšovou (dříve Müllnerovou). Dominika svou poslední sezónu odehrála v roce 2023.* Dále tedy sponzorujeme novou hráčku, a to Karin Řezáčovou.

*Přestože Dominika ukončila svou aktivní kariéru, po dohodě s klubem aktuálně vypomáhá za zraněnou brankářku Ellen Janssen a v brance ji opět vídáme.

Music Club ATTIC v Litvínově

Naši zaměstnanci rádi využívají volné vstupenky nejen na domácí utkání Černých andělů, ale i volný vstup na všechny akce v místním hudebním klubu ATTIC. V prostorách klubu se také všichni každoročně setkáváme na „Setkání zaměstnanců“.

Dětský domov Hora Svaté Kateřiny a spolek seniorů Stella SHK v Horním Jiřetíně

Společně s našimi zaměstnanci dlouhodobě pomáháme místnímu dětskému domovu a spolku pro seniory. Obě partnerství jsou pro nás srdcovou záležitostí.

Další sportovní a kulturní aktivity

I letos se s našimi zaměstnanci budeme účastnit náročných závodů horských kol Extrém Bike Most. Těch se účastníme nejen jako závodníci, ale i jako partneři závodů.

Kromě toho jsme si letos v lednu užili i přátelský Badmintonový turnaj CHEMINVEST ve sportovní hale TENBA Litvínov a zašli jsme na zábavné představení Caveman v divadle Citadela Litvínov.

Pro více informací pravidelně sledujte naše profily: Facebook a LinkedIn

Partnerství 2024