9.8.2023

Náš nový Černý anděl – Karin Řezáčová

Do Černých andělů přestoupila česká reprezentantka Karin Řezáčová, která do mostecké branky zamířila z DHC Plzeň. Karin s DHK Baník Most podepsala kontrakt do roku 2026. Karin je od nadcházející sezóny „naše hráčka“, takže ji vítáme u Černých andělů a fandíme jí stejně jako doteď Dominice Müllnerové, která od profesionální dráhy v házené čerstvě upustila. Dominice děkujeme za všechny super výkony a přejeme jí hodně štěstí! Od další sezóny povede házenkářky DHK Baník Most nový trenér Vladimír Šuma. S příchodem nového trenéra začínají všechny hráčky od nuly. Karin sama říká: „Budu trénovat, jak nejlépe umím. Těším se na první zápas v dresu Černých andělů, je tady vždy skvělá atmosféra.“

Všechny hráčky trénují společně a nejsou rozděleny na A nebo B tým, o konečnou zápasovou nominaci se tak každá hráčka popere s ostatními. Držíme Karin palce!

Sport máme v krvi a rádi fandíme zejména místním sportovním klubům, proto dlouhodobě podporujeme místní Černé anděly – dámský házenkářský klub z Mostu.

Logo CHEMINVEST Karin nese na dresu, ve Sportovní hale Most je umístěné na velkém banneru a samozřejmě se objevuje na zápasech a soc. sítích. Fanděte Karin s námi!