Kariéra

Úvodní stránka >> Kariéra

Hledáme vhodné uchazeče, možno i absolventy škol, v profesích stavební a strojní na pracovní pozice:

Technický dozor (investiční technik) strojní

pracoviště: Mostecký region, Ústecký a Středočeský kraj

Náplní práce investičního technika je zajišťování a koordinace jednotlivých fází a účastníků přípravy a realizace investičních projektů od projektové, technické a obchodní přípravy, přes řízení dodavatelů a jiných zúčastněných orgánů, sledování termínů realizace a přebírání prací včetně komplexního vedení dokumentace až po konečné posouzení a vyhodnocení projektů.

Pracovat budete v týmu zakázky – řízeni zkušeným vedoucím zakázky.

Požadujeme předpoklady pro práci technického dozoru, vzdělání minimálně na střední průmyslové škole strojní nebo elektro, práce s PC, řidičský průkaz.

Autorizace v oboru výhodou.

 

Projektant (pomocný projektant) stavební

pracoviště: Středisko inženýrských služeb v Litvínově

Náplní práce projektanta je zpracování projektových studií, projektové dokumentace k územnímu řízení a stavebnímu povolení, zadávací dokumentace až po realizační projektové dokumentace včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů, projektové dokumentace skutečných provedení a zajišťování autorského dozoru.

Pracovat budete v týmu zakázky – řízení zkušeným vedoucím zakázky.

Požadujeme předpoklady pro práci projektanta, vzdělání minimálně na střední průmyslové škole stavební, práce s PC (výhodou znalost CADKON, AutoCAD), řidičský průkaz

Autorizace v oboru výhodou.

 

Samostatný rozpočtář

pracoviště: Úsek realizace projektů v Litvínově

Náplní práce rozpočtáře je tvorba rozpočtů na drobné zakázky zámečnicko – svářečského charakteru, vyhledávání a poptávání materiálu, výkonů a ostatních služeb potřebných pro realizaci, tvorba a revize harmonogramu pro provedení zakázky dle požadavků smlouvy dle požadavků manažer projektu.

Požadujeme SŠ v technickém oboru jako např. strojní, stavební, elektrotechnická případně jiná střední škola, práce s PC, řidičský průkaz sk.B, znalost AJ, znalost existence základních ČSN, EN, vyhlášek a zákonů v oblasti strojírenství.

 

Stavbyvedoucí

pracoviště: Mostecký region, Ústecký kraj 

Náplní práce stavbyvedoucího je dohled nad prováděním prací na stavbě, vedení stavebního deníku, komunikace s objednatelem, orgány státní správy, státního dozoru nad vyhrazeným zařízením a investorem.

Požadujeme VŠ stavební případně jiný strojní obor- praxe v profesi výhodou nebo SŠ stavební + min.3 roky praxe v profesi projektant, znalost základních ČSN, EN, vyhlášek a zákonů v oblasti stavebnictví, vyhrazených zařízení apod., znalost nejdůležitějších norem, vyhlášek a zákonů z oblasti bezpečnosti práce při realizaci staveb, základní znalost stavebního, občanského a obchodního práva.

Autorizace „ Technologická zařízení staveb či pozemní stavby“ vítána

 

Referent kvality

pracoviště: Odbor kvality v Litvínově

Náplní práce referenta kvality je kontrola a dodržování pracovních postupů a technologické kázně. Podílí se na analýze příčiny zjištěných chyb a provádí výstupy kontroly kvality výrobků. Zlepšuje procesy jakosti ve výrobě. Kontroluje dodržování systému řízení jakosti ve výrobě, provádí interní audit, školí pracovníky pro kontrolu kvality a vyhodnocuje zmetkovost produkce.

Požadujeme střední vzdělání s maturitou – zaměření technického směru, praxe v oboru 3 roky výhodou, středně pokročilá znalost AJ, zkušenost s prováděním stavebních a tlakových zkoušek vyhrazených zařízení a revizí vyhrazených zařízení – výhodou, orientace v technické a projektové dokumentaci, certifikáty defektoskopie VT, PT – výhodou, osvědčení TIČR na provádění revizí a zkoušek VTZ či VPZ – výhodou, řidičský průkaz skupiny B

 

Vedoucí projektu

pracoviště: Úsek realizace projektů v Litvínově

Náplní práce vedoucího projektu je odpovědnost za realizaci projektu po stránce termínové, kvalitativní i ekonomické, komunikace s objednatelem, orgány státní správy, státního dozoru nad vyhrazeným zařízením a investorem.

Požadujeme VŠ stavební případně jiný strojní obor – 3 roky praxe v profesi výhodou nebo SŠ stavební nebo strojní + min. 5let praxe v profesi
znalost základních ČSN, EN, vyhlášek a zákonů v oblasti stavebnictví, vyhrazených zařízení apod., norem, vyhlášek a zákonů z oblasti bezpečnosti práce při realizaci staveb, dobrá znalost stavebního, občanského a obchodního práva, znalost AJ ve stupni B1, znalost práce se software: Excel, Word, MS Project

Autorizace v oboru „ Technologická zařízení staveb či pozemní stavby“ vítána

 

Absolventský program

pracoviště: Středisko inženýrských služeb v Litvínově

Nabízíme též absolventský program. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

Nabízíme:

Náborový příspěvek po zkušební době
Týden dovolené navíc
Příspěvek na PF po zkušební době
Stravenky v hodnotě 90,- Kč
Výhodné telefonní tarify i pro členy rodiny
Pružná pracovní doba
Kurzy anglického jazyka na pracovišti

V případě zájmu nás kontaktujte:
Eva Rosezinová
Telefon: +420 417 639 722
E-mail: rosezinova@cheminvest.cz